Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: provlima me to ntepozito... (diavaste na gelasete)

provlima me to ntepozito... (diavaste na gelasete) 4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #15133

• beetlemaniac
  • Το Άβαταρ του/της beetlemaniac
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0
έχω το πιο ηλίθιο πρόβλημα που θα μπορούσε να έχει αυτοκίνητο...
πριν καιρό είχα αλλάξει το ντεπόζιτο γιατί ήταν τρύπιο... μετά από λίγο καιρό συνειδητοποίησα ότι ενώ ο δείκτης τις βενζίνης ήταν σχεδόν στη μιση ρεζέρβα, το αμάξι έμενε από βενζίνη. αποφάσισα λοιπόν να ανοίξω το ντεπόζιτο να δω και μονος μου τι παίζει...
βρήκα λοιπόν το εξής: ενώ το προηγούμενο ντεπόζιτο είχε την τρυπα για να πηγαίνει η βενζίνη στο μοτέρ ακριβώς στον πάτο, αυτό την είχε σε μια θέση λοξά και σε απόσταση περίπου 10-15 πόντους πάνω από τον πάτο, με αποτέλεσμα να έχω πάντα 4-4,5 λίτρα άχρηστα μέσα... :P
beetlemania4ever
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: provlima me to ntepozito... (diavaste na gelasete) 4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #15135

• caslor
  • Το Άβαταρ του/της caslor
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 33
  • Κάρμα: 3
Trava kamia fotografia... eimai periergos na to do...

akou na deis.... 
Αυτή η εικόνα είναι κρυμμένη για τους επισκέπτες. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να τη δείτε.

Απ: provlima me to ntepozito... (diavaste na gelasete) 4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #15136

• MICHAEL_VW1
  • Το Άβαταρ του/της MICHAEL_VW1
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
μαλλον θα ειχε σαπισει στο κεντρο επειδη κραταει υγρασια κ  θο κολησανε μπρουτζοσωληνα
**** vw  ****

Απ: provlima me to ntepozito... (diavaste na gelasete) 4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #15139

• caslor
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
den eixes valei kanourgio ntepozito? metaxeirismeno eixes valei?
Αυτή η εικόνα είναι κρυμμένη για τους επισκέπτες. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να τη δείτε.

Απ: provlima me to ntepozito... (diavaste na gelasete) 4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #15318

• CABRIBUG
  • Το Άβαταρ του/της CABRIBUG
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
εγω πιστευω οτι  η περιγημη αυτη τρυπα μπηκε στο πλαι επιτηδεσ  και ο σκοποσ τησ ειναι να μενουν τα διαφορα καταλυπα τησ πεντακαθαρησ ελλ.βενζηνησ στον πατο του νυεποζητου και να μην πανε στον κινητηρα.τορα οσον αφορα τον δεικτη  απλα θα πρεπει να θυμηθεισ να γαμησεισ  πριν φτασει στην γραμμη  οπου και μενεισ απο  βενζηνη.η αποψη μου  και πιστευω ποσ ειναι καλλυτερα ετσι μιασ και ακομα και με φιλτρο  πολλεσ φορεσ διαφορα σκουπιδακια καταλλυγουν  στο  καρμπυρατερ.

Απ: provlima me to ntepozito... (diavaste na gelasete) 4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #15319

• caslor
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
εγω πιστευω οτι  η περιγημη αυτη τρυπα μπηκε στο πλαι επιτηδεσ  και ο σκοποσ τησ ειναι να μενουν τα διαφορα καταλυπα τησ πεντακαθαρησ ελλ.βενζηνησ στον πατο του νυεποζητου και να μην πανε στον κινητηρα.τορα οσον αφορα τον δεικτη  απλα θα πρεπει να θυμηθεισ να γαμησεισ  πριν φτασει στην γραμμη  οπου και μενεισ απο  βενζηνη.η αποψη μου  και πιστευω ποσ ειναι καλλυτερα ετσι μιασ και ακομα και με φιλτρο  πολλεσ φορεσ διαφορα σκουπιδακια καταλλυγουν  στο  καρμπυρατερ.

kanonika den tha prepei na ipirxe auti i metatropi ean akolouthousan to arxiko sxedio kataskevis tou autokinitou...

kanonika ta ntepozita mesa ... ston pato pou exoun tin tripa gia tin trofodosia kausimou  exoun ena filtraki apo to ergostasio  (original ntepozita kai oxi after market )

opote auto to filtro  mazi me ena akoma pou vazoume sinithos prin tin eisodo tis antlias tis veninis stin mixani

einai arketa kata tin apopsi mou na kratisoun ta skoupidakia ....  opote i tripa se ekeino to simeio einai mia patata....  opote kalo einai na ginei i metatropi  opos tha eprepe na einai
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.282 δευτερόλεπτα